2015/09/01

Kilka słów o mnie

Cześć wszystkim! :)
Agnieszka, 22 lata.
Uwielbiam czytać książki, oglądać filmy i seriale. Chętnie spędzam czas aktywnie, zwiedzam nowe miejsca. Uczę się gotować i piec. Ciężko mi wyobrazić sobie dzień bez muzyki. Jestem miłośniczką siatkówki i zawsze mocno kibicuje naszej reprezentacji narodowej, a w rozgrywkach ligowych Asseco Resovi. Od niedawna trochę nieśmiało maluje - w gimnazjum kochałam to robić i nie wiem dlaczego przestałam. Swego czasu tworzyłam też opowiadania, bawiłam się grafiką komputerową i próbowałam swoich sił w fotografii. Aktualnie przerzuciłam się na pisanie recenzji, ale o wcześniej wymienionych rzeczach nie zamierzam całkowicie zapominać.
To już mój kolejny blog. Kilkukrotnie zakładałam je i usuwałam. Pierwszy stworzyłam jeszcze na blog.onet, nim blogspot stał się bardziej popularny. Mam nadzieje, że tutaj jednak zostanę na dłużej. Trzymajcie kciuki!
Buziaczki!:)
W razie pytań - kontakt przez maila (agnieszkaa200@gmail.com) lub po prostu w komentarzach pod postem!:)

Jeśli już odwiedziłeś/aś mojego bloga, a na dodatek choć trochę Ci się spodobał, będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad w postaci komentarza i/lub obserwacji!
Dzięki i mam nadzieje, że jeszcze tu wrócisz! :)
Copyright © 2016 zaksiążkowany świat Raven , Blogger