2016/03/15

#LBA


Dzięki wielkie za nominację onlypretender! Bardzo mi miło, bo to pierwsza moja nominacja w LBA. Wreszcie mam też chwilę wolnego by odpowiedzieć na pytania ;).


1. Gdybyś miała możliwość wyjechać na tydzień do jakiegoś kraju, który byś wybrała?
Grecję! A konkretnie na jakąś wyspę Grecką, choć na swojej liście mam mnóóóóstwo miejsc, które chcę odwiedzić.

2. Czy zapisujesz gdzieś książki, które czytasz?
Wszystkie przeczytane książki mam zapisane na portalu lubimyczytac.pl. Jeśli ten serwis kiedyś padnie to nie wiem co zrobię...

3. Czy lubisz pić alkohol? Jeśli tak, to jaki najbardziej?
Hm.. Czy ja wiem. Lubię napić się z umiarem - jakiegoś drinka jeśli wychodzę gdzieś ze znajomymi, lampkę wina wieczorem do kolacji. Tak po prostu, do towarzystwa, ale nie jest to dla mnie jakiś szczególny wymóg. Więc czy lubię? Z umiarem, to i owszem, ale nie koniecznie muszę. Natomiast jeśli chodzi o ulubiony trunek, to chyba wino. 

4. Jaki jest Twój ulubiony owoc?
Ojejciu.. nie wiem. Autentycznie nie wiem. Uwielbiam niemal wszystkie owoce, a teraz nie potrafię sobie przypomnieć takiego, którego zajadałabym ze szczególnym smakiem. 

5. Piosenka, której ostatnio często słuchasz?

6. Jaki masz stosunek do nieporządku? Jesteś pedantem?
Lubię porządek, ale daleko mi do pedantki.

7. Co miałaś dziś na obiad?
Krokiety ze szpinakiem :) 

8. W jakiej części dnia najczęściej czytasz?
Wieczorem. 

9. Czy masz jakiś breloczek przy kluczach?
Pierwszy z nich to dziewczynka z imieniem Agnieszka (czyli niby ja ;p), i ten breloczek mam od około.. 6 latu. Drugi to natomiast przywieszka chyba z gum orbit :D.

10. Jaki jest Twój ulubiony kosmetyk, bez którego nie mogłabyś się obejść?
Mam nadzieje, że chodzi o te kosmetyki do makijażu, po do pielęgnacji ciężej byłoby mi wybrać. Jeśli jednak do makijażu to zdecydowanie tusz do rzęs. Po prostu bez niego wyglądam jak bezrzęsne stworzenie, bo mam bardzo jasne rzęsy i niestety bez tuszu nie widać, że są długie i naturalnie podkręcone :). 

11. Wolisz pisać niebieskim czy czarnym długopisem?
E.. Czarnym? :p 


To już chyba wszystko, jeszcze raz dziękuje za nominację, a sama.. nie nominuje nikogo. Jeśli jeszcze kiedyś ktoś mnie wyróżni w taki sposób postaram się wybrać kilka osób, aczkolwiek póki co uważam, że jestem zbyt krótko w blogosferze, żeby porywać się na takie coś :D. 
Jeśli już odwiedziłeś/aś mojego bloga, a na dodatek choć trochę Ci się spodobał, będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad w postaci komentarza i/lub obserwacji!
Dzięki i mam nadzieje, że jeszcze tu wrócisz! :)
Copyright © 2016 zaksiążkowany świat Raven , Blogger